Отборът на Норич Сити продължава да е в серия от равенства, записвайки трето поредно, този път при домакинството си срещу Шефийлд Уензди – 2:2. Точката за „канарчетата” дойде в 97-ата минута, когато Марио Вранчич отбеляза от свободен удар, за да не позволи Шефийлд да победи на изток.

Норич поведе в резултата чрез Марко Стиперман в 19-ата минута, но Фернандо Форестиери изравни резултата в 33-ата минута. Стивън Флетчър пък поведе „кукумявките” в 53-ата минута, след което дойде чудесният пряк свободен удар от Вранчич, донесъл точката за Норич.

Все пак Сити остава уверен лидер в Чемпиъншип с 87 точки, пет пред втория и третия – Шефийлд Юнайтед и Лийдс Юнайтед, като остават още три кръга. Уензди пък е 11-и с 60 точки. В следващия кръг Норич гостува на Стоук Сити, докато Уензди посреща Бристол Сити.