Сериозен скандал се е разразил в съблекалнята на Манчестър Юнайтед на почивката на дербито със Сити през уикенда, спечелено от „гражданите“ с 2:1.

След безобразно първо полувреме за „червените дяволи“, които допуснаха два гола във вратата си, дело на Кевин де Бройне и Келеши Ихеаначо, нервите на някои от звездите в тима не издържали.

Според вестник „Сън“, който се позовава на източник от клуба, на полувремето в съблекалнята на домакините се чули множество крясъци, докато мениджърът на тима Жозе Моуриньо оставил футболистите си да „изпуснат парата“, след което се намесил и успокоил обстановката.

„Чуваше се как играчите крещят и спорят помежду си на почивката. Жозе реши да ги остави да изпуснат парата за няколко минути. След това утеши обстановката и им каза, че трябва да се успокоят или ситуацията през втората част може да стане много по-зле“, коментира източникът на британския таблоид.