Победата на Арсенал с 2:0 срещу Уулвс го изпрати с пет точки преднина на върха във Висшата лига, но вратарят Арън Рамсдейл не позволява на съотборниците си да се увличат от впечатляващата си форма.

"Всяка победа е много голяма за нас, далеч от дома и на "Емирейтс", каза Рамсдейл пред Sky Sports. "Това място е трудно за достигане и те показаха това в продължение на 45 минути. Важна победа преди началото на паузата и малко преднина пред Сити, но това не означава нищо наистина. Нещата ще се променят през почивката и трябва да се върнем, както ги завършихме"

Клубът увеличи преднината си на върха до пет точки, след като другият претендент за титлата - Манчестър Сити, се подхлъзна срещу Брентфорд. Впечатляващата победа с 2:0 като гост на Уулвс означава, че "артилеристите" могат да влезнат в зимната пауза с високо вдигнати глави.