Шефийлд Юнайтед постигна успех като гост над Куинс Парк Рейнджърс, надвивайки го с 2:1. Еберечи Езе даде аванс за лондончани в 29-ата минута, но Били Шарп изравни в 43-ата. Дейвид МакГолдрик осъществи пълния обрат в 65-ата минута, а дебют за Шефийлд направи юношата на Ливърпул Бен Уудбърн. Уелското крило влезе като смяна в 70-тата минута и се отчете с жълт картон в добавеното време на мача.

Езе откри в 29-ата, след като отбраната на Шефийлд не изчисти добре и Еберечи Езе с мощен удар откри.

В 44-ата минута Шефийлд организира постепенно нападение срещу КПР и с бързи пасове топката попадна в капитана Били Шарп, който от близка дистанция изравни. Това бе първият точен удар за Шефийлд в срещата.

В 64-ата минута бившият футболист на Ипсуич Дейвид МакГолдрик изпълни по чудесен начин дузпа, за да даде аванс за своите на "Лофтъс Роуд" и да оформи крайния резултат в Лондон и да постигне първия си успех в Чемпиъншип, докато КПР няма точка през новия сезон във второто ниво на английския футбол