Отборите на Порт Вейл и Брадфорд Сити не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 1:1 в двубой от 16-ия кръг на английската Лига 2. И двете попадения паднаха през втората част.

Домакините откриха резултата в 56-ата минута след скоростна контраатака. Джеймс Уилсън намери на лявото крило Дейвид Аму, който напредна и влезе в наказателното поле, но си поведе дълго топката. Там обаче Ян Сонго’о не успя да изчисти, което позволи на Уилсън да открадне топката и да стреля. При първия опит вратарят Ричард О’Донъл спаси, но при добавката юношата на Манчестър Юнайтед бе точен отблизо – 1:0.

Gulliver/GettyImages
39 снимки

Гостите съумяха да изравнят в 74-ата минута. Матю Фолдс центрира отдясно в наказателното поле, където резервата Лий Ангол се извиси във въздуха над Люис Кас и с глава порази вратата на Лукас Коволан за крайното 1:1.

По този начин Порт Вейл събра актив от 29 точки и заема втората позиция. Брадфорд е 13-и с 22 пункта.