Втородивизионният Дарби Каути отстрани намиращия се с дивизия по-надолу Акрингтън Стенли с 1:0 в среща от 4-ия кръг на ФА Къп.

Единството попадение в срещата вкара Мартин Уагхорн 12 минути преди нейния край, след голямо разбъркване в наказателното поле на домакините. Попадението бе с голяма доза късмет, след като топката премина като на флипер през няколко играчи на двата тима, без нито един защитник на Акрингтън да изчисти. Кълбото стигна до Уагхорн, който отблизо донесе успяха на тима на Франк Лампард.

Българският вратар Димитър Евтимов, който от тази зима играе за Акрингтън, остана на пейката през всички 90 минути.

Двата тима завършиха срещата с по 10 души. В 59-ата минута крилото на домакините Даниел Барласер бе изгонен за втори жълт картон. В самия край на мача, за нарушение като последен човек, Джейдън Богъл от Дарби видя директен червен картон.