Отборите на Нотс Каунти и Гримзби изиграха интригуващ сблъсък на стадион „В“ в мач от поредния кръг на английската Лига 2. Двата тима не успяха да излъчат победител и в крайна сметка стигнаха до крайното 2:2.

Гостите от Гримзби поведоха в резултата в 33-ата минута, когато Шон Пиърсън бе точен за 1:0, а малко след подновяването на играта през втората част Омар Бугли увеличи разликата.

Вторият гол успокои гостите, което в крайна сметка им изигра лоша шега. Джонатан Форте намали на 1:2 в 77-ата минута, а 60 секунди по-късно домакините от Нотс Каунти пропуснаха отличен шанс да изравнят от дузпа.

Въпреки пропуснатият наказателен удар обаче, футболистите на Каунти намериха сили и все пак съумяха да стигнат до точката. Аарън Колинс вкара последния гол в мача, за крайното 2:2.

Нотс Каунти и Гримзби заемат места в средата на таблицата. Домакините от днешния мач са 12-ти си актив от осем точки след шест мача, докато Гримзби е 14-ти с точка по-малко.