Нотингам постигна домакинска победа с 2:0 над Уикъмб в двубой от 11-ия кръг на Чемпиъншип. Двата гола за успеха реализира Лайл Тейлър в 28-ата и 74-ата минута на срещата.

През първата част домакините съумяха да открият резултата с попадение на Тейлър, който се възползва от отличен пас на Кристи и се разписа в 28-ата минута на срещата.

Гостите пропуснаха от отлична възможност през втората част, когато в 71-ата минута Акинфенва пропусна. Три минути по-късно Тейлър удвои с втория си гол в мача. До края на двубоя и двата тима пропуснаха изгодни положения, но крайният резултат остана непроменен.

След този успех Нотингам спечели 3-ата си победа и вече има 12 точки, а Уикъмб е на 22-ото място в зоната на изпадащите със 7 точки.