Нотингам Форест постигна ключов успех с 4:2 като домакин срещу лидера Лийдс в борбата за завръщането си във Висшата лига.

Нотингам поведе в резултата в 5-та минута, когато домакините се възползваха от груба грешка на играчите на Лийдс. Форшоу се опита да върне топката назад към вратаря Пийкок-Фарел, който бе далече и това позволи на Джак Колбак да стигне първи до нея и след това да я вкара във вратата на Лийдс.

Лийдс остана с човек по-малко в 42-та минута, след като Филипс бе изгонен с директен червен картон.

Лийдс успя да изравни резултата в 52-та минута с гол на Джак Кларк.

Гостите успяха да осъществят пълен обрат в двубоя в 64-та минута, въпреки че бяха с човек по-малко на терена. Попадението за Лийдс реализира Алиоски.

Джак Колбак реализира своето второ попадение в срещата в 69-та минута и Нотингам изравни резултата – 2:2.

Нотингам отново поведе в резултата с гол на Дарил Мърфи в 72-та минута.

Победата за Нотингам бе подпечатана в 76-та минута с гол на Озбърн.

Лийдс продължава да е лидер в класирането с 51 точки, а Нотингам е седми с 39 точки и е на четири от шестия Дарби Каунти.