Нотингам и Уулвърхемптън направи равенство 1:1 в двубой от английската Висша лига.

Срещата се игра на „Сити Граунд“ - домът на Форест и бе от 29-ия кръг на английския елит.

Именно домакините поведоха в 38-ата минута с попадение на Бренан Джонсън. „Вълците“ стигнаха до точката с късно попадение на португалеца Даниел Поденс.

Около бившия играч на Олимпиакос се разрази истинска буря в края на срещата, когато негов червен картон бе преразгледан от системата ВАР.

Gulliver/GettyImages
17 снимки

В друг мач от кръга Кристъл Палас победи Лестър с 2:1 в дебюта на Рой Ходжсън начело на „орлите“. Лондонският тим прекъсна негативната си серия и прати „лисиците“ в зоната на изпадащите.

Рикардо Перейра отбеляза за Лестър в началото на втората част, но Даниел Иверсен си отбеляза автогол само няколко минути по-късно.

Победното попадение за Палас вкара Жан-Филип Матета дълбоко в добавеното време на срещата.

Кристъл Палас събра 30 точки на 12-ото място, докат Лестър е точно под чертата с 25.