Норич победи Бирмингам с 3:1 в дерби от 28-ия кръг на Чемпиъншип. Двата тима предложиха истинско зрелище на зрителите и реализираха 4 гола през първата част на двубоя.

"Канарчетата" съумяха да открият резултата в 13-ата минута, когато Теему Пуки получи добър пас и матира вратаря на гостите. Бирмингам не се бави и изравни веднага след изпълнението на началния удар. Адамс получи отличен пас и от малкото наказателно поле матира Крул, който не се намеси добре.

Марио Вранчич от далечно разстояние отново изведе отбора си напред в резултата, след като бранителите на Бирмингам го бяха забравили и в 22-ата минута Норич вече водеше с 2:1. Само 3 минути по-късно Трибул направи резултата 3:1 с великолепен удар.

През втората част и двата тима опитваха да стигнат до голове, но вратарите не позволиха това да се случи.

Така след този успех Норич се приближи само на точка от лидера Лийдс като има 53 точки, но и с мач повече от лидера, който в съботния ден гостува на Стоук Сити. Бирмингам е на 9-ото място с 39 точки.