Манчестър Сити и Ливърпул завършиха наравно 1:1 в дербито на 13-ия кръг от английската Висша лига. Ерлинг Халанд откри резултата в 27-ата минута с 50-ия си гол във Висшата лига, но Трент Александър-Арнолд обаче изравни резултата в 80-ата минута.

Снимки: БТА / BTA
54 снимки

След края на срещата обаче се разиграха любопитни сцени край страничната линия. Двамата мениджъри – Хосеп Гуардиола и Юрген Клоп, отидоха да се поздравят и след прегръдката между двамата това отиде да стори и нападателят на „червените“ – Дарвин Нунес.

Уругваецът и испанецът си подадоха ръка, а Нунес започна да говори нещо на Гуардиола и да сочи с ръка. Това не се хареса на мениджъра на домакините, като се наложи Клоп да успокоява своя футболист. Искрите продължиха, но така и не се разбра каква е била причината за това напрежение между двамата.