Отборите на Милуол и Кардиф Сити не се победиха и завършиха при резултат 1:1 в мач от 12-ия кръг в Чемпиъншип. Мат Смит откри за домакините в 35-ата, но Кийфър Муур изравни в 79-ата минута.

Лондончани поведоха в резултата в 35-ата минута, когато Шон Смит центрира отляво в наказателното поле, където вратарят на гостите Алекс Смитис излезе неразчетено, а Мат Смит надскочи Къртис Нелсон и с глава заби топката във вратата -1:0.

През втората част отборът от Уелс натисна и стигна до изравняването 11 минути преди края на редовното време. Джош Мърфи получи топката в центъра и веднага пусна чудесен извеждаш пас към Кийфър Муур, който задържа топката и прати във вратата на домакините за 1:1, което се оказа и крайният резултат.

Милуол остава девети с 18 точки, докато Кардиф е 15-и с 14 пункта. В следващия кръг лондончани приемат лидера Рединг, докато уелсците гостуват на Ковънтри Сити.