Манчестър Юнайтед не е допуснал гол във вратата си, докато Рафаел Варан и Каземиро са в игра за "червените дяволи".

Двамата са били рамо до рамо в 10 различни мача и 487 минути игра, в които са опазили мрежата на тима суха. Изключителната статистика показва, че Тен Хаг е намерил решение в дефанзивен план. Манчестър Юнайтед започна трудно кампанията си във Висшата лига, но след това значително подобри формата си и сега се бори за топ 4, намирайки се на третото място.

Каземиро и Варан играха пълните 90 минути в победата на "червените дяволи" срещу Уулвърхемптън. Тимът воден от Тен Хаг спечели с 1:0.

Двамата не играха заедно в загубите на отбора срещу Манчестър Сити (3:6) и Астън Вила (1:3).

Изглежда нидерландският специалист е намерил формулата за успеха, именно партньорството между Варан и Каземиро. Двамата са започнали като титуляри заедно в пет срещи, включително 98 минути срещу Нюкасъл (0:0), 87 минути заедно срещу Тотнъм (2:0) и 77 минути срещу Нотингам Форест (3:0).

Каземиро и Варан се познават много добре, тъй като прекараха осем години заедно в екипа на Реал Мадрид и спечелиха множество трофеи. Сега дуото е в основата на успехите на Манчестър Юнайтед.