Лутън и Нотингам завършиха 1:1 в мач от 29-ия кръг на Висшата лига. Гостите поведоха с гол на Крис Ууд в 34-ата минута, а в 89-ата Люк Бери изравни.

Гостите бяха по-добрият отбор и имаха повече възможности за гол в течение на мача, но не успяха да стигнат до трите точки.

Нотингам поведе в 34-ата минута, когато Крис Ууд засече центриране на Морган Гибс-Уайт. Домакините стигнаха до гол в 42-ата минута, който обаче беше отменен заради игра с ръка на Теден Менги.

През второто полувреме гостите от Форест пропиляха няколко добри шанса за гол, а удар на Антъни Еланга беше избит от голлинията. Така се стигна до 89-ата минута, когато след изпълнение на корнер Люк Бери вкара за 1:1.

Така Нотигнам остава на 17-о място във временното класиране с 25 точки. Лутън е с три пункта по-малко.