Резервата Коули Уудроу вкара в добавеното време, за да донесе драматичния успех на Лутън Таун като гост срещу Евертън с 2:1. По този начин „шапкарите“ удължиха отвратителната серия на „карамелите“, която датира от 1995-а година, без спечелен трофей.

Бранителят на Евертън Витали Миколенко си вкара автогол в 39-ата минута, но Харисън от домакините изравни резултата в 55-ата в здравия мач от четвъртия кръг на ФА Къп.

Въпреки че стигнаха до равенството, Евертън не успя да матерализира предимството си и Лутън се възползва в края на срещата, за да изхвърли със сигурност по-именития си съперник. Така Лутън стига пети кръг за първи път от 2012/12, когато тимът беше в Конфърънс лигите, сега позната като Националната лига.