Левият бек на Манчестър Юнайтед - Люк Шоу, констатира, че тимът не играе достатъчно добре и това е причина да се намира в серия от негативни резултати.

"Червените дяволи" загубиха с 0:2 от Уест Хям в събота и регистрираха 13-о поражение за сезона от общо 26 изиграни мача във всички турнири.

Юнайтед влезе и в серия от четири поредни мача без отбелязан гол, което се случва за първи път на отбора от 1992 година.

"Наистина тази загуба не се отразява добре, трябва да печелим мачове и това е. Продължаваме да губим мачове, да губим точки и си правим много труден живота. Играхме слабо през второ полувреме. През първата част контролирахме мача, мисля, че отново имахме положения. Ако вкараме първия гол, може би резултатът ще е различен, но ние не го правим.

Следващата среща за момчетата на Ерик тен Хаг е срещу Астън Вила на "боксинг дей".