Отборът на Лийдс победи трудно с 2:1 при визитата си на Норич. Всичките три гола паднаха в рамките на 4 минути – между 56-та и 60та.

Gulliver/GettyImages
25 снимки

След сравнително постното първо полувреме, през втората част двата тима предложиха истински спектакъл. Десет минути след началото на частта Рафиня бе намерен добре на границата на наказателното поле и с няколко залъгващи движения преодоля двама противникови бранители, след което намери мрежата на Тим Крул.

120 секунди по-късно Андрю Омобиделе изравни с глава, извисявайки се над всички в наказателното поле след корнер.

Головата фиеста обаче не спря дотук и в ответната атака Родриго с хубав далечен удар възстанови преднината за момчетата на Марсело Биелса, с което донесе и ценната победа.