Кристъл Палас задълбочи кризата в Уулвърхемптън, след като го победи с 2:1 в мач от 12-ия кръг на Висшата лига. "Вълците" поведоха в 31-ата минута след гол на Адама Траоре, но "орлите" стигнаха до обрат с попадения на Еберечи Езе две минути след почивката и Вилфрид Заха в 70-ата минута.

Gulliver/GettyImages
16 снимки

Уулвс остава на 17-о място във временното класиране, след като това беше четвърта загуба за отбора в последните 5 мача. Палас излезе на 10-о място с 13 точки.

Гостите поведоха в 31-ата минута, когато Адама Траоре успя да засече с глава подаване на Уго Буено и да вкара за 0:1.

Две минути след почивката Кристъл Палас изравни. Тогава Езе се извиси и отблизо с глава реализира за 1:1 след центриране на Майкъл Олисе. В 70-ата минута домакините успяха да стигнат до победно попадение, след като Заха успя да засече подаване на Одсон Едуар и да оформи крайното 2:1.