Крилото на Арсенал Рийс Нелсън ще трябва да се яви в съда в началото на септември, след като кучето му Тиаго е нападнало масажист в дома му. Случката е от 2-и декември 2020-а година, но първоначално последици за Нелсън нямаше.

Домашният любимец на Нелсън е нанесло физически наранявания на масажиста, който е напускал къщата на футболиста. Делото ще започне на четвърти септември, споделя DailyMail. Английската медия смята, че това може да е лошо разсейване на крилото, което се бори за място и нов договор в Арсенал.

Нелсън игра последно при загубата на Арсенал от Спортинг Лисабон в осминафиналите на Лига Европа. 23-годишният британец е взел участие в 11 мача на "топчиите" през този сезон, вкарвайки три гола, включително и драматичното попадение в 97-ата минута срещу Борнемут, което донесе победата на Арсенал с 3:2.