Отборите на Куинс Парк Рейнджърс и Барнзли изиграха зрелищен двубой, но не успяха да се победят. Срещата от четвъртия кръг на Чемпиъншип двата тима завършиха наравно при резултат 2:2.

Gulliver/GettyImages
4 снимки

Двата състава си разделиха по едно силно полувреме, като първото беше за гостите, които поведоха с два гола чрез Доминик Фрейзър в 14-ата и Коули Уудроу в 27-ата минута.

През втората част картината се обърна и лондончани бяха тези, които отбелязаха две попадения, като по този начин взеха точка днес. Двата гола паднаха в последната част на двубоя, като Илиас Чейър намали в 76-ата, а Чарли Остин изравни в добавеното време.

По този начин КПР остава лидер в дивизията с 8 точки и само с една повече от няколко тима, които са и с мач по-малко. Барнзли са 10-и 5 пункта.