На изключително причудлива гледка станаха свидетели зрителите на „Олд Трафорд“ след края на мача между Манчестър Юнайтед и Арсенал. Както е известно, „артилеристите“ взеха победата като гост с 1:0, благодарение на Леандро Тросар и неговото попълнение през първото полувреме.

В заключителните минути на двубоя ситуациите пред двете врати се рояха, а с тях се засили оптимално и дъждът над стадиона на „червените дяволи“.

Guilliver/GettyImages
66 снимки

В самия край дори той придоби пороен вид, което усложни максимално ситуацията за футболистите. Секунди след края на мача обаче той направи проблем и на гигантската козирка на съоръжението, което буквално се предаде и водата проби корпуса ѝ.

В социалните мрежи се завъртя видео как се получава водопад от козирката на стадиона, но феновете, които вече бяха напуснали стадиона оставиха място на останалите, които бяха вътре да се предпазят от подгизване.