Уотфорд се изкачи до четвъртото място във временното класиране на Чемпиъншип след мач с голяма битка срещу Ковънтри Сити на „Сейнт Андрюс”, завършвайки 0:0. „Небесносините” имаха чудесни шансове през първата част, но не съумяха да накажат Уотфорд чрез положенията си.

Първо Макс Биаму бе близо да открие с глава, но топката мина агонизиращо близо край страничния стълб на вратата на Уотфорд. Малко по-късно именно гостите можеха да вкарат чрез Трой Дийни, но вратарят Мароси направи добро спасяване.

Точката, която остави Ковънтри на 16-ото място, можеше и да се превърне в победа, но пропуски на Густаво Хамър, Сам МакКалъм и Доминик Хаям не успяха да материализират шансовете си. Уотфорд остана четвърти с 58 пункта.