Нападателят на Челси Диего Коста затвори по най-добрия начин устите на всички критици, които се надпреварваха да го обсъждат през последните дни. Те се зародиха след скандала му с мениджъра Антонио Конте.

След като изкара един мач извън групата, уж заради контузия, таранът се върна на терена в битката с Хъл Сити и отбеляза така важния първи гол дълбоко в продължението на първото полувреме на битката.

Седем минути след изтичането на редовното време Коста се разписа с хубав удар по земя, който вратарят на "тигрит" Елдън Якупович отклони в мрежата си. И така резултатът стана 1:0 в този момент.

Коста се разписа след страхотното центриране на Виктор Моузес от десния фланг на атаката, а той без забавяне прониза мрежата и направи типичния жест, с който образно "затвори устите" на критиците си.