Тимовете на Ипсуич и Шефилд Уензди завършиха 2:2 в двубой от 18-ия кръг на Чемпиъншип.

След нулево първо полувреме двата тима си нанизаха цели 4 попадения след почивката. Джо Гарнър откри резултата за Ипсуич в 48-ата минута, когато Уестууд беше матиран, а попадението дойде след изпълнение на корнер.

В 64-ата минута на срещата Джордан Спенс игра с ръка в наказателното поле на Ипсуич и от точката на дузпата Хупър изравни резултата.

Ипсуич отново взе превес в резултата, след като в 70-ата минута вкараха втори гол. В 90-ата минута на срещата Нухио възстанови равенството, за да гарантира точката в актива на "кукумявките". Той засече с глава центриране отляво при атака на тима.

В класирането Ипсуич заема 9-ото място в класирането с актив от 26 точки, а Шефилд Уензди са на 11-ото място с 25.