Отборът на Фулъм записа първа победа в последните си шест мача в Чемпиъншип. Тимът на мениджъра Славиша Йоканович се намира в ужасяваща форма напоследък, но днес се наложи с 3:1 при визитата си на Куинс Парк Рейнджърс.

„Котиджърс“ предрешиха нещата в своя полза още през първото полувреме, въпреки че мачът не започна никак добре за Фулъм. Йоканович трябваше да направи принудителна смяна още в 5-ата минута, когато Кристиянсен се контузи.

Това обаче не повлия на играта на гостите, дори напротив. Резултатът в мач бе открит в 35-ата минута от Рос Маккормак, а до почивката футболистите на Фулъм поразиха целта още два пъти. В голмайстори за гостите се превърнаха Муса Дембеле и Том Карни.

Почетното попадение на КПР вкара Чери в последната минута от редовното време.

С победата Фулъм се изкачи до 17-ата позиция във временното класиране, а КПР остана 13-ти.