Лийдс Юнайтед постигна голям успех в битката си за завръщане в елита на Англия и обърна от 0:2 до 3:2 Норич Сити като гост. За съжаление, българският полузащитник – Илия Груев, остана неизползвана резерва на „Кероу Роуд“ за гостите.

Шейн Дъфи даде аванс на „канарчетата“ в четвъртата минута, а Ернандес удвои актива за Норич две преди края на първата част.

Второто полувреме Лийдс се активизира и притъпи играта на съперника, а Дъфи си реализира комичен автогол в 63-ата минута, за да дойдат двете попадения от Кресенсио Съмървил до края на мача, за да отнесе трите точки към „Еланд Роуд“.

„Не бях щастлив от равенството, тъй като искахме да спечелим. Това е причината да пратя повече офанзивни играчи на терена“, пък беше коментарът на Даниел Фарке, който донякъде обяснява и липсата на родния футболист в срещата.