Играчите на Челси поискаха късна дузпа, когато Томас Соучек блокира удара на Конър Галахър с ръка, но реферът отхвърли жалбите им и ВАР не се намеси, за да се разгледа ситуацията. Въпреки противоречията в края на мача, завършил 1:1, Греъм Потър нямаше особени оплаквания относно решението.

"Мисля, че това беше една от онези ситуации, в които ако беше дадено, не смята, че щеше да има твърде много оплаквания, но това е окей решение. Беше добро спасяване от страна на Соучек. Имаш нужда от своя вратар понякога, за да ти донесе точките", сподели Потър.

Челси завърши наравно в три поредни мача във Висшата лига, като е девети в таблицата. Въпреки че Потър беше доволен от представянето на отбора си през първото полувреме, той каза, че втората част показва, че новите звезди като Енцо Фернандес, Михайло Мудрик и Жоао Феликс се чувстват добре в отбора.