Фулъм се класира за четвъртия кръг на ФА Къп след труден успех с 2:0 над Куинс Парк Рейнджърс като гост. „Котиджърс“ се нуждаеше от продължения, за да преодолее съперника си от Лондон.

Двата тима изиграха равностойно първо полувреме, но все пак тимът от Висшата лига имаше по-чистите положения, но Терънс Конголо и Джо Брайън не успяха да намерят целта. В добавеното време на първата част и Александър Митрович се отчете с пропуск от изгодна позиция.

През второто полувреме Иван Кавайеро бе близо до попадение, но и той не успя да намери целта.

КПР заиграха по-агресивно през вторите 45 минути, но Джак Родак не бе застрашен. В заключителните минути на двубоя домакините имаха отличен шанс да сюрпризират съперника си, но Линдън Дайкс пропусна добра възможност.

Фулъм дочака своя миг в продълженията на двубоя. В 104-ата минута Боби Рийд се разписа след отлична комбинация с Александър Митрович.

В добавеното време на първото продължение Неескенс Кебано получи в наказателното поле и с изстрел в близкия ъгъл удвои преднината на отбора си.