Отборът на Уикъмб успя да се добере до преиграване на срещата от третия кръг на ФА Къп срещу Астън Вила. В мача на „Адамс Парк“ двата състава не успяха да се победят и завършиха 1:1.

Четвъртодивизионният тим успя да изравни от спорна дузпа, след като елитният бирмингамски състав поведе през първото полувреме чрез попадение на Майка Ричардс.

В 22-ата минута капитанът на Астън Вила успя да реализира за 1:0 след удар по земя. Малко след подновяването на играта след почивката, Уикъмб се оказа в прекрасна позиция да изравни, след като съдията отсъди дузпа за сочения за аутсайдер тим.

Домакините се възползваха максимално добре от създалата се ситуация, тъй като реферът показа бялата точка при малко спорно нарушение в наказателното поле. В крайна сметка Джо Джекъбсън беше точен от бялата точка за крайното 1:1.

Късно снощи Ливърпул завърши наравно 2:2 при гостуването си на четвъртодивизионния Екзитър Сити.

Vbox7 вече има ново мобилно приложение, повече информация можете да намерите тук: http://blog.vbox7.com/?p=607