Дарби Каунти завърши 2:2 като гост на Лийдс в мач от 24-ия кръг на Чемпиъншип и по този начин „овните“ сдадоха първото място на Мидълзбро, който е и с мач по-малко.

Двубоят започна отлично за Дарби, който поведе в 13-та минута след гол на Джеф Хендрик.

Лийдс успя да се върне в мача след много груба грешка на вратаря на Дарби Лий Грант в 42-та минута. Стражът не прецени една топка и в крайна сметка я подари на Сол Бамба, който отблизо не пропусна да се разпише за 1:1.

Лийдс направи пълен обрат в 71-та минута след гол на Ууд.

Том Инс успя да измъкне точката за Дарби в 78-та минута.

Дарби остава на второ място с 48 точки, а Мидълзбро е първи с 49 и мач по-малко. Лийдс е дванайсти с 31 точки.

Брайтън допусна втора загуба от началото на сезона, след като отново претърпя домакинско поражение с 0:1 от Ипсуич. Дарил Мърфи отбеляза единственото попадение в срещата в 32-та минута.

Ипсуич е шести с 40 точки, Брайтън е четвърти с 44 точки, колкото има и третия Хъл Сити, а Бърнли е пети с 41 точки.