Отборът на Фулъм отпадна от ФА Къп след загуба с 1:2 като домакин от Олдъм Атлетик в мач от третия кръг на турнира.

Така 19-ият във временното класиране във Висшата лига отпадна от 10-ия в Лига Две, което е четвърта дивизия в английския футбол.

И двата тима имаха възможности за гол, но успяха да реализират през първото полувреме.

Още в 4-ата минтуа Ибрахима Сисе пропусна шанс за Фулъм, а в 18-ата Том Керни направи същото.

Олдъм Атлетик пък можеше да открие резултата в 20-ата минута, но Джордън Лидън не сполучи.

Домакините поведоха в 52-ата минута с гол на Денис Одой. Футболистите на Фулъм пропуснаха няколко шанса за второ попадение и бяха наказани в 76-ата минута, когато Сам Съридж бе точен дузпа и изравни за 1:1.

Драмата бе пълна в 84-ата минута, когато Александър Митрович бе спрян при удара си от дузпата от вратаря на Олдъм Даниел Иверсен.

Радостта за гостите бе пълна четири минути по-късно, когато Калъм Ланг бе точен за 2:1 и така донесе успеха на четвъртодивизионния тим, който продължава напред в ФА Къп.