Ужасът за Уулвърхемптън продължава с пълна сила. "Вълците" вече девет поредни мача нямат победа, след като загубиха на "Молиню" от Шефилд Уензди с 0:2.

Всичко в този мач приключи като интрига още преди почивката. В 15-та минута гостите поведоха чрез точно изпълнена дузпа от страна на Ник Форестиери. Фаулът, след който последва изстрелът от 11-те метра, беше безспорен.

Всичко в мача като интрига приключи в 29-та минута. Тогава след двойно подаване Киърън Лий се разписа за 2:0, след като беше на метри от вратата и нямаше кой да го спре, за да реши всичко.

Така "кукумявките" взеха важни три точки, с които сложиха точка на серията си от три мача без успех. Те вече са с 28 точки на шестата позиция и ще се борят със зъби и нокти за място в плейофите.

Уулвс пък затъват все повече и са точно на позицията над чертата на изпадащите със своите скромни 18 точки. Толкова има и последният в зоната на изпадащите Кардиф Сити, който обаче е с по-лоша голова разлика.