Даниел Джеймс вярва, че Манчестър Юнайтед все още има възможност да се класира в Топ 4 в елита на Англия през този сезон. Тимът на Оле Гунар Солскяер постигна някои добри резултати през месец декември, след като спечели шест мача във всички надпревари през последния месец от 2019-а година.

Загубата от Арсенал с 0:2 на „Емирейтс” обаче остави „червените дяволи” на пет точки зад четвъртото място, а те също така са на 27 зад лидера Ливърпул.

Говорейки за официалния сайт, Джеймс каза: „Искам да печелим купи. Искаме да спечелим Купата на Лигата, да стигнем максимално далеч във ФА Къп, а в Премиър лийг да се класираме в Топ 4. Искаме да сме там и смятам, че имаме способностите да го сторим”.

Юнайтед стартира своето участие във ФА Къп с гостуване на „Молиню” на Уулвърхемптън, който отстрани Ман Юнайтед на четвъртфиналите през миналата година.