Брентфорд победи Куинс Парк Рейнджърс с 2:1 и се изкачи на четвъртата позиция в Чемпиъншип.

„Пчеличките“ откриха резултата в 14-ата минута, когато Витали Янелт се възползва от подаване на Рико Хенри и отрки резултата.

Гостите успяха да изравнят играта и достигнаха до равенство в резултата в 26-ата минута, когато Брайт Осай-Самюел намери Линдън Дайкс и нападателят реализира във вратата на Давид Рая.

През втората част Брентфорд се активизира и в 64-ата минута отново излезе напред в резултата. Айвън Тони успя да преодолее Сени Диенг и отново изведе домакините напред.

Гостите опитаха отново да се доберат до равенството, но в 85-ата минута останаха в намален състав, след като Тод Кейн получи втори жълт и съответно червен картон. До края на двубоя не бяха реализирани още попадения и Брентфорд записа нова важна победа.

По този начин „пчеличките“ се изкачиха до четвъртата позиция в класирането в Чемпиъншип с актив от 23 точки, докато КПР са 13-и със 17.