Отборът на Брентфорд победи гостуващия Мидълзбро с 2:1 в мач от третия кръг на ФА Къп.

Gulliver/GettyImages
42 снимки

Домакините поведоха в резултата в 35-ата минута, когато Саман Годос центрира от корнер в наказателното поле, където Халил Дервишоглу засече с хубав удар по тревата за 1:0.

Три минути след началото на второто полувреме обаче гостите успяха да изравнят. Патрик Робъртс получи в наказателното поле и стреля, но се получи рикошет след който топката стигна до младия Сам Фоларин, който бе точен отблизо – 1:1.

Победното попадение за „пчеличките“ дойде в 64-ата минута, когато Маркус Форс комбинира с Дервишиглу, а турчинът веднага изведе Годос, който напредна в наказателното поле, преодоля съперник и с хубав удар прати топката във вратата на Джордан Арчър за крайното 2:1.