Брентфорд се изкачи на 14-о място в класирането на Висшата лига, след като спечели с 3:2 като домакин срещу Нотингам Форест. "Пчеличките" са с 22 точки и две повече от днешния си съперник.

Gulliver/GettyImages
25 снимки

Лондонският тим спечели с попадение на Нийл Мопе в 68-ата минута, когато французинът си свали центриране на Мадс Расмусен, обърна се към вратата и изпрати топката с неспасяемо воле в мрежата. Това се случи само три минути след изравнителен гол на Крис Ууд, който бе точен с глава.

За Брентфорд вкараха още Айвън Тони, завърнал се след близо година наказание, и Бен Мий, а за Форест се разписа и Данило, който откри резултата след само три минути игра, в самото начало на срещата от 21-вия кръг на английската Висша лига.