Блекбърн победи Норич в гостуването си на Норич с минималното 1:0 и си осигури участие в четвъртия кръг на ФА Къп. Единственото попадение в мача бе дело на младия нападател Джак Вейл.

17 снимки

Първото полувреме бе равностойно, макар че Норич имаше леко предимство, като "канарчетата" отправиха 9 удара и владееха повече токпата, но се стигна до 31-та минута, когато Брадли Дак намери Джак Вейл, който с прецизен удар откри резултата.

През втората част домакините натиснаха още повече и създадаха цели 17 голови положения, но така и не успяха да се разпишат във вратата на Блекбърн. Гостите заложиха на защитата си и опитваха контраатаки, но все пак попадението на Вейл бе достатъчно, за да се класира отборът напред.