Блекбърн и Хъл Сити не успяха да се победят и  завършиха 0:0 в мач от 42-я кръг на Чемпиъншип. Двубоят не предложи много чисти положения, като Роувърс беше по-активният отбор, но не съумя да отбележи. След това равенство Блекбърн е вече 6-и с актив от 63 точки, докато Хъл Сити е 15-и с 53 пункта на сметката си.

Gulliver/GettyImages
17 снимки

Двубоят през първата част бе интересен, като и двата отбора опитваха да създадат опасни ситуации. Блекбърн определено бе по-активният отбор и в 33-а миунта Тайрийс Долън си освободи пространство в наказателното поле след точно подаване и отправи удар, преминал малко встрани от лявата греда.

През втората част двата отбора не искаха да рискуват, като Хъл Сити създаде по-опасните шансове, но през цялото второ полувреме имаше само един точен удар. Блекбърн и Хъл Сити бяха предпазливи, като за домакините това бе ценна точка по пътя към плейофите в Чемпиъншип.