Брайтън и Шефилд Юнайтед завършиха 1:1 в мач от 14-ия кръг на Висшата лига. Джейдън Богъл (63) изведе гостите  напред, Дани Уелбек (87) изравни резултата.

Преди почивката двата отбора не създадоха много положения пред противниконата врата. Неал Мопе пропиля добра възможност в 31-ата минута, а 4 минути по-късно Дейвид МакГолдрик затрудни максимално вратаря на домакините Роберт Санчес, който демонстрира страхотна реакция и спаси.

В 40-ата минута гостите останаха с 10 дущи, след като Джон Лундстра получи червен картон.

По-напористата игра на Шефилд Юнайтед даде резултат в 63-ата минута. Дейвид МакГолдрик отигра към Джейдън Богъл, чийто отклонен удар от наказателното поле премина покрай безпомощния Роберт Санчес за 0:1.

Три минути преди края Дани Уелбек донесе точката за Брайтън с изравнителен гол. Бившият английски национал  овладя отбита топка в наказателното поле и я прати в мрежата за 1:1.