Бирмингам победи като гост лондонския Фулъм с 1:0 в мач от 6-ия кръг на Чемпиъншип. Победното попадение за тима от Бирмингам вкара Крейтън Доналдсън от дузпа в 49-ата минута на двубоя.

Това беше и трета победа за тима на Гари Роуът, което прати отбора на 3-ото място в класирането с актив от 11 точки.

Двата тима имаха доста възможности за попадения, но зрителите на "Крейвън Котидж" така и не видяха повече от 1 попадение.

В 44-ата минута домакините от Фулъм останаха с човек по-малко, след като Майкъл Мадъл беше изгонен. Гостите от Бирмингам успяха и да пропуснат дузпа в 26-ата минута на срещата.

През втората част въпреки създадените възможности двата тима не успяха да реализират и Бирмингам спечели успеха.