Вратарят на Арсенал - Бернд Лено призна, че неговият отбор е загубил напълно заслужено от Манчестър Сити (0:3) в първенството на Англия. Според него между клубовете вече има разлика в класата.

"Мачът приключи за четири или пет минути. Мисля, че през първото полувреме заслужихме този резултат. През второто полувреме не можахме да играем с топката и не можахме да създадем ситуации. В момента трябва да признаем, че има разлика в класата между топ отборите и нас. Имаме висококачествени играчи, но когато видите нашите мачове, се забелязва, че няма достатъчно интензивност и свежест в главите ни.

Имаме седмица, за да работим, да обсъждаме ситуацията и да променим нещо в съзнанието си.
Добре би било да се вземе решение за бъдещето в най-скоро време. Но това не е наша работа, а на клубът. Приемаме Люнгберг, той върши добра работа. Не мисля, че проблемът е с мениджъра. Всеки трябва да гледа себе си. Въпросът е в манталитета", заяви Бернд Лено./БТА