Астън Вила и Лийдс сътвориха истинско голово шоу на "Вила Парк", завършвайки 3:3 в мач от 24-ия кръг на английската Висша лига. Срещата бе изпъстрена с много положения, като двата отбора се отчетоха с общо 28 удара към противниковите врати.

Gulliver/GettyImages
42 снимки

Даниел Джеймс с хубав диагонален удар откри резултата в полза на гостите, а след около половин час игра удар и напречната греда зад Емилиано Мартинес. Фелипе Коутиньо изравни в 30-ата след страхотон подаване отдясно на Мати Кеш. Осем минути след попадението, бразилецът даде страхотна асистенция за Джейкъб Рамзи, който донесе обрата за бирмингамци. Пет минути след попадението си Рамзи отбеляза и втория си гол в двубоя след светкавична контраатака на домакините. Все пак Джеймс отбеляза втория си гол още преди почивката, с което намали изоставането на Лийдс до само един гол.

Около 20 минути след началото на втората част Тайрън Мингс изби от голлинията удар на с глава на Паскал Струйк, но след около 60 секунди при ново свое изчистване ог голлинията не сполучи, а топката се озова в Диего Йоренте, който направи резултата 3:3.

Срещата не мина и без напрежение и нерви, като три минути преди края на редовното време Езри Конса напусна преждевременно, след като удари с лакът изключително неспортсменски вратаря на гостите Илан Мелие.