Нотингам Форест и Брентфорд завършиха 1:1 в мач от седмия кръг на Висшата лига. Домакините играха с човек по-малко почти цяло полувреме, след като Муса Ниакате бе изгонен в 58-ата минута за втори жълт картон. От последвалото статично положение Матиас Йенсен намери Кристиан Ньоргор, чийто изстрел в левия ъгъл на вратата се оказа неспасяем за Мат Търнър - 0:1. Голът бе проверен с ВАР и в крайна сметка бе зачетен.

Седем минути по-късно Нотингам стигна до изравнителен гол чрез Николас Домингес, който с глаа прати топката под напречната греда. Три минути преди изтичането на редовното време на срещата, Нийл Мопе стреля от границата на наказателното поле, но ударът му не затрудни вратаря на домакините.

В даденото от съдията продължение гостите пропуснаха да си тръгнат с трите точки. Най-напред удар на Майкъл Олакигбе бе изчистен от голлинията на домакините, а дълбоко в добавеното време защитникът на Нотингам - Уили Боли, блокира изстрел на Мопе.

В следващия кръг Нотингам Форест гостува на Кристъл Палас, докато Брентфорд гостува на Манчестър Юнайтед.