От Манчестър Сити сами започнаха да се шегуват с една от звездите си след драматичния мач в Шампионската лига срещу Аталанта (1:1). След двубоя от пресцентъра на „гражданите” решиха да преквалифицират защитника Кайл Уокър във вратар.

В Twitter-a на клуба се появи видео, как снимката с профила на Кайл Уокър преминава от линията на защитата при играчите под рамката на вратата.

Причина за закачката от щаба на „гражданите” стана развитието на мача от груповата фаза. На почивката Клаудио Браво  замени контузения Едерсон. Новият вратар се замеси в странен куриоз в 81-ата минута, когато фаулира Иличич извън наказателното поле и беше изгонен с червен картон. Това наложи ръкавиците да сложи Кайл Уокър, който отрази два удара към мрежата.