Уест Хем разби с 4:1 Ипсуич в мач от 7-ия кръг на Висшата лига. Така "чуковете" сложиха край на серия от пет поредни мача във всички турнири без победа. Това е и втора победа за лондончани от началото на сезона в английския елит.

Тимът на Хулен Лопетеги поведе още в първата минута след гол на Михаил Антонио. Само пет минути след това обаче "трактористите" се върнаха в мача с гол на Лиъм Делъп.

Новакът във Висшата лига обаче инкасира още едно попадение в рамките на първото полувреме. В 43-ата минута Антонио стреля с глава в горната греда, а Мохамед Кудус добави в мрежата на гостите за 2:1.

Втората част започна чудесно за "чуковете" Джаред Боуен удвои аванса им. В 69-ата минута пък Лукаш Пакета оформи крайното 4:1.