Уест Хем записа втора поредна победа, въпреки че отново без своята голяма звезда Димитри Пайе. „Чуковете“ спечелиха с 3:1 гостуването на Мидълзбро от 22-ия кръг на Премиършип.

Лондончани поведоха с 1:0 в 9-та минута, когато Мануел Лансини центрира от корнер в наказателното поле на Мидълзбро, където Анди Керъл бе над всички и изпрати топката във вратата на Виктор Валдес.

Домакините успяха да изравнят резултата в 27-та минута, когато Калъм Чеймбърс с дълъг пас намери Кристиан Стуани, който успя да изпрати топката във вратата на Дарън Рандълф.

Уест Хем отново излезе напред в резултата в 43-та минута след втори гол на Анди Керъл.

Джонатан Кайери оформи крайния резултат в мача с гол в петата минута на добавеното време на срещата след асистенция на Мануел Лансини.

Евертън измъкна важна победа с минималното 1:0 при гостуването на Кристъл Палас на „Селхърст Парк“.

Кристиан Бентеке отправи хубав далечен удар в 10-та минута, но топката срещна гредата на вратата на

Кевин Миралас отправи много хубав далечен удар в 17-та минута, но Уейн Хенеси спаси.

Гол на Рос Баркли бе отменен заради засада в 35-та минута.

Жоел Роблес направи решаващо спасяване в 79-та минута, когато отрази удара с глава на Кристиан Бентеке.

Победното попадение за Евертън реализира Шеймъс Коулмън в 87-та минута след асистенция на Том Дейвис.

Уест Бромич Албиън продължи с доброто си представяне, след като се наложи с 2:0 при домакинството си на Съндърланд.

Домакините поведоха с 1:0 след гол на Дарън Флетчър в 30-та минута.

Хосе Рондон можеше да удвои преднината на Уест Бромич в 36-та минута, но топката се спря в напречната греда. След това при добавката Крис Брънт обаче не пропусна да се разпише за 2:0.

Борнемут и Уотфорд направиха зрелищен мач и завършиха 2:2.

„Стършелите“ поведоха в резултата в 24-та минута, когато след центриране от корнер в наказателното поле на Борнемут Бритос игра с глава, след което Кабаселе отблизо не пропусан да се разпише.

Борнемут успя да изравни резултата в 48-та минута, когато Адам Смит асистира за попадението на Джошуа Кинг.

Уотфорд успя отново да поведе в резултата в 64-та минута, когато Том Клевърли центрира от корнер в наказателното поле на Борнемут, където Трой Дийни успя да засече топката и да я изпрати във вратата на Артур Боруц.

Борнемут успя да изравни резултата в 82-та минута, когато Андрю Сърман асистира за попадението на Беник Афобе.