Стивън Джерард пък постигна втора победа във втория си мач като мениджър на Астън Вила. Бирмингамци се наложиха с 2:1 над водения от Патрик Виейра отбор на Кристъл Палас.
Мат Таргет откри резултата за гостите още в 15-ата минута след подаване на ветерана Ашли Йънг.

Астън Вила стигна до втория си гол в мача чак в 86-ата минута, когато точен бе Джон МакГин. В добавеното време Кристъл Палас стигна до почетен гол чрез Марк Гюеи.

След днешния мач Астън Вила се изравни по точки с Кристъл Палас с по 16, като двата отбора са 10-и и 11-и в класирането.

В последния мач за деня Норич и Уулвърхямптън приключиха при скучно 0:0. Равенството остави "канарчетата" в зоната на изпадащите, докато "вълците" са шести.