Кристъл Палас победи Милуол с 2:1 и се класира за четвъртия кръг на ФА Къп. Гостите направиха пълен обрат, след като изоставаха с гол на почивката.

Gulliver/GettyImages
47 снимки

Домакините откриха резултата в 17-ата минута, когато Беник Афобе се възползва от грешка на вратаря на „орлите“ Джак Бътланд и реализира.

Възпитаниците на Патрик Виейра се активизираха в началото на второто полувреме и Михаел Олисе възстанови равенството след много красиво попадение, пращайки топката в далечния ъгъл, а кълбото влетя в мрежата с помощта на десния страничен стълб.

В 58-ата минута Кристъл Палас осъществи пълен обрат. Михаел Олисе центрира в наказателното поле, където Жан-Филип Матета бе оставен непокрит и с глава донесе успеха на тима си.

По този начин тимът от Висшата лига не допусна изненада и продължава напред за ФА Къп.