Брентфорд победи с 5:3 Уулвърхемптън в зрелищен мач от 7-ия кръг на Висшата лига. С трите точки "пчеличките" събират 10 и заемат деветото място в подреждането. Уулвс пък остава на дъното с една единствена точка след седем изиграни мача.

Още във втората минута падна гол, а домакините поведоха. Нейтън Колинс даде аванс на Брентфорд.

Само две минути след това последва друго попадение, този път в полза на "вълците".  Матеуш Куня изравни за 1:1.

През първата част продължиха да валят попадения, като в 20-ата минута Мбемо реализира от дузпа и отново даде аванс на Брентфорд.

Шест минути след това обаче Ларсен възстанови равенството за втори път в мача. Все пак в 28-ата минута Кристиан Ньоргард за трети път даде аванс на "пчеличките".

Полувремето завърши с още един гол за домакините, като Итън Пинок се разписа за 4:2.

Останалите две попадения паднаха пък в самия край на мача. Първо в 90-ата минута Фабио Карвальо покачи на 5:2, а дълбоко в добавеното време Аит-Нури вкара трети гол за Уулвс. Това обаче не беше достатъчно и кошмарната серия на тима продължи.